Dlaczego warto?

Branża handlowa w Polsce stoi dziś przed ogromnym wyzwaniem jakim jest transformacja cyfrowa. U nas znajdziesz inspirację i poznasz wybitnych ekspertów, z którymi będziesz mógł stworzyć wyjątkowy produkt oraz znajdziesz nowe rewolucyjne rozwiązania dla Twojego biznesu. Nie przegap tej okazji!

Nowoczesne technologie zmieniają tradycyjny model handlu i promują zastąpienie dotychczasowych systemów nowatorskimi rozwiązaniami usprawniającymi proces zakupowy jak i produkcję i dystrybucję dóbr. Nie można pozostać w tyle za tymi dynamicznymi zmianami ekosystemu!

Podczas Kongresu Nowoczesnej Dystrybucji poznasz kluczowych przedstawicieli świata handlu i dystrybucji w Polsce. Ale nie tylko. Spotkasz także dostawców technologii dla całego sektora. Wiedza EKSPERTÓW I PRAKTYKÓW branży na wyciągnięcie ręki. Krótko mówiąc – rób biznes z najlepszymi i najważniejszymi graczami na rynku.

Najwyższa jakość merytoryczna – to nasz znak rozpoznawczy. Praktyczne przykłady zastosowania technologii w retailu – w krótkim czasie zobaczysz ich całe mnóstwo!

Podczas Kongresu będziesz miał niepowtarzalną okazję do dialogu z przedstawicielami rządu i administracji państwowej. Dowiedz się jakie zmiany systemowe czekają branżę handlową u samego źródła.